Akçakoca’da Yeni Öğrencilerimiz İçin Oryantasyon Toplantısı Düzenlendi

Eki 11

Üniversitemiz Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu tarafından birinci sınıf öğrencilerimize yönelik oryantasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Yüksekokulumuz Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya;  birinci sınıf öğrencilerimizin danışmanları olan Arş. Gör. Dr. Selma Gültekin, Arş. Gör. Önder Kethüda, Arş. Gör. Fırat Atbaş ve Uzman Murat Gökmen katıldı.

Toplantı, öğrencilerimize Üniversitemiz ve Yüksekokulumuzun sahip olduğu imkanlar hakkında ayrıntılı bilgi verilmesiyle başladı.  Erasmus+, Mevlana ve Farabi değişim programları, ders müfredatı, öğrenci toplulukları, stajlar, kültürel ve sportif faaliyetler ile ilgili önemli bilgilerin paylaşıldığı program, Şehrimizi ve Üniversitemizi tanımaya çalışan yeni öğrencilerimiz tarafından ilgiyle takip edildi.

Düzce Üniversitesi’nin üstlendiği önemli misyonlardan da bahsedilen toplantıda; Üniversitemiz Yönetiminin de sıklıkla dile getirdiği, gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile bölgesel kalkınmaya yönelik çalışmaların; İlimizin, Bölgemizin ve Ülkemizin gelişimine önemli katkılar sağladığı öğrencilerimizle paylaşıldı.

Toplantı sonunda, akademik yolculuklarına bizimle başlayan değerli birinci sınıf öğrencilerimize; erdemli bilim, meslek, sanat insanları ve liderler yetiştirmeyi hedefleyen Üniversitemizi tercih ettikleri için teşekkür edilerek bu yolculuğun hayırlı, huzurlu ve başarılı geçmesi temennisinde bulunuldu.