Üniversitemiz Öğrencilerinden Kampüsümüze Hoş Geldiniz Gezisi

Eki 11

Üniversitemiz Akademik Koordinasyon Topluluğu (ÜNİAK)  tarafından Şehrimizi tanıtmak ve sevdirmek için gerçekleştirilen sosyal etkinlikler kapsamında Şehrimizin çeşitli yerlerine gezi düzenlendi.

Sekiz yüz kadar öğrencinin katılım gösterdiği etkinlikte, doğal güzelliğiyle ünlü Efteni gölü ve Güzeldere Şelalesi gezileri gerçekleştirildi. Öğrenciler tarafından büyük beğeni toplayan Şehrimizin doğal güzelliklerinde bol bol hatıra fotoğrafları çekildi. Güzeldere Şelalesinde yenilen yemeğin ardından düzenlenen halat çekme yarışı, çuval yarışı, voleybol ve futbol oyunlarıyla öğrenciler kaynaşarak keyifli dakikalar yaşadılar.

Gerçekleştirilen programlara destek veren Düzce Belediyesi, Gölyaka Belediyesi, Akçakoca Belediyesi, Cumayeri Belediyesi, Çilimli Belediyesi, Kaynaşlı Belediyesi, Gümüşova Belediyesi ve Beçi Kooperatifine teşekkür eden Akademik Koordinasyon Topluluğu üyeleri, düzenleyecekleri çeşitli sosyal aktivitelerle İlimiz ve Üniversitemizin kültürünü yeni gelen öğrencilere tanıtmaya devam edeceklerini söylediler.