Açık Kapı Uygulaması Kurum Kültürümüzü Yansıtıyor

Ara 06

Akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm mensuplarımızın sorunlarını, eleştirilerini, gözlem, tespit ve önerilerini dinlemek ve çözüm yolları geliştirmek amacıyla hayata geçirilen açık kapı uygulaması, gerçekleştirilmeye devam ediyor.

11. Açık Kapı Günü’ne katılan mensuplarımızı Rektörlük Makamı’nda konuk eden Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, soru, görüş ve fikirleri dinleyerek kendisine iletilen konular hakkında değerlendirmelerde bulundu. Kurum kültürüne katkı sağlaması açısından Açık Kapı Günü’nü önemsediklerini ve mensuplarımızın fikirlerine her zaman değer verdiklerini ifade eden Rektörümüz, şeffaf bir yönetim anlayışı oluşturmak için açık ve sürekli iletişimden yana olduklarını söyledi.

Açık Kapı Uygulamasına katılarak görüşlerini açık yüreklilikle dile getiren mensuplarımızla Üniversitemizde iyi bir sinerji oluşturulduğunun altını çizen Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, bu olumlu ortamın Üniversitemizi daha iyi noktalara taşıyacağını vurguladı.

“Açık Kapı Günü”, her ayın ilk Pazartesi günü gerçekleştirilmeye devam edecek.