Üniversitemiz Hatay’da da Öğrencileri Yalnız Bırakmadı

Ara 08

Üniversitemiz, Boyut Group'un Hatay Anemon Hotel’de düzenlediği Educaturk Hatay Fuarı ile Eket Fuarcılık'ın Antakya Ottoman Palace’da organize ettiği Antakya Üniversite Tercih Günleri etkinliğine katıldı.

“Öğrencilerimiz varlık sebebimizdir” anlayışıyla eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren Üniversitemiz, Hatay’da yükseköğrenime hazırlanan gençlerle bir araya geldi.

Üniversitemizi, İletişim ve Tanıtım Koordinatörlüğü’nün temsil ettiği etkinlikte; Fakültelerimiz, Yüksekokullarımız, lisans ve ön lisans programlarımız hakkında detaylı bilgiler verilerek İlimiz ve Üniversitemizle ilgili merak edilen konular hakkında aydınlatıcı değerlendirmelerde bulunuldu.

Standımızı ziyaret eden rehber öğretmenler ve öğrencilerle, Üniversitemize ait tanıtım materyalleri paylaşılarak Düzce Üniversitesi’nin kazandığı akademik ve bilimsel başarılarla öğrencilerine önemli kariyer imkanları sunduğu ifade edildi.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen üniversitelerin katıldığı, iki gün süresince devam eden etkinliklerde; öğrencilere yönelik sınava hazırlanma süreci, başarı stratejileri, burs programları, zaman yönetimi, doğru üniversite ve meslek seçimi gibi konularda uzman kişiler tarafından kişisel gelişim seminerleri de verildi.

Birçok şehrimizde düzenlenen etkinliklere katılarak tanıtım yapan Üniversitemiz, Ülkemizin farklı kültürlerine uzanarak değer üretmeye devam ediyor.