Üniversitemiz İle Düzce Belediyesi Arasında Sosyal Tesislere Yönelik İşbirliği Protokolü İmzalandı

Oca 19

Üniversitemiz ile Düzce Belediye Başkanlığı arasında, öğrencilerimizin ve personellerimizin Düzce Belediyesi’nin sosyal tesislerinden yararlanmaları konusunda işbirliği protokolü imzalandı.

Kalıcı Konutlar bölgesindeki Düzce Belediyesi’ne ait Erguvan Sosyal Tesislerinde gerçekleşen imza törenine; Düzce Belediye Başkan Vekili Salih Keskinli, Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Ali Güney, Şemsettin Yenersoy, Murat Caymaz, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İdris Şahin, Genel Sekreterimiz Hasan Sadi Ateş, Düzce Belediyesi Meclis Üyeleri, Senato Üyelerimiz ve basın mensupları katıldı.

İmza töreni öncesi bir konuşma gerçekleştiren Düzce Belediyesi Başkan Vekili Salih Keskinli, sosyal tesislere yönelik işbirliği protokolü kapsamında bir araya geldiklerini belirterek protokolün Üniversitemiz personellerine ve öğrencilerine hayırlı olması temennisinde bulundu.

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İdris Şahin konuşmasına, Düzce Belediyesi’ne teşekkür ederek başladı. Öğrencilerimize ve personellerimize Düzce Belediyesi’ne ait sosyal tesislerde yüzde 15 indirim uygulanacağını dile getiren Rektör Yardımcımız, mensuplarımızdan işbirliği protokolü ile ilgili olumlu geri bildirimler aldıklarını söyledi. Açılış konuşmalarının sonrasında imza törenine geçildi.

İmza töreninde; işbirliği protokolünü Düzce Belediyesi adına Belediye Başkan Vekili Salih Keskinli,   Üniversitemiz adına Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İdris Şahin imzaladı.

İşbirliği protokolü kapsamında öğrencilerimiz ve personellerimize, Düzce Belediyesi bünyesindeki Kalıcı Konutlar Erguvan Tesisleri, 15 Temmuz Şehitleri Kafeteryası ve Samandere Şelalesi sosyal tesislerinde yüzde 15 indirim uygulanacak. Mensuplarımızın organizasyonlar yapmalarına tesislerin imkanları nispetinde olanak sağlanacak ve sosyal tesislerde öğrencilerimizin ücret karşılığı çalışmalarına destek olunacak. Ayrıca öğrencilerimize, Düzce Belediyesi’ne ait sosyal tesislerde staj yapmaları konusunda da gerekli kolaylıklar sağlanacaktır.