Üniversitemiz Teknoloji Fakültesi Kantini İçin İhale Düzenliyor

Eyl 14

Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Başkanlığı, Konuralp Kampüsünde yer alan Teknoloji Fakültesi Kantini için 22/09/2017 tarihinde saat 10.00’da yeniden ihale düzenleyecek.

2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35/d ve 51 (g) bendine göre Pazarlık usulüyle yazılı teklif almak ve bedel üzerinde anlaşmak suretiyle düzenlenecek ihale, Sağlık Kültür ve Spor Başkanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek.

İhaleye katılmak isteyenler, ihale gününe kadar ihale işlem dosyasını Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Başkanlığı’nda ücretsiz görebilecek, alabilecek, anılan tarih ve saate kadar teklif dosyasını teslim edebilecek.

30 bini aşkın öğrencisi ile eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren Üniversitemiz, Merkez Kampüsünde yer alan kantinleri ile Konuralp Yerleşkesi’nde de 20 binden fazla öğrencisine nitelikli bir şeklide hizmet sunmaya devam ediyor.

Üniversitemiz Teknoloji Fakültesi Kantini ihalesi için detaylı bilgilere, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nın https://sks.duzce.edu.tr/Duyuru/14626/ internet adresinden ulaşılabiliyor