Rektörümüz Başarılı Sporcularla Kahvaltıda Buluştu

Nis 16

Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Üniversitemizi ulusal ve uluslararası düzeyde başarıyla temsil etmiş sporcularımızla, kahvaltıda biraraya geldi.

Üniversitemiz yemekhanesinde gerçekleştirilen ve farklı grup halinde 2 gün süren kahvaltıda; Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ile birlikte Rektör Yardımcımız ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlhan Genç, dekan yardımcıları Doç. Dr. Korkmaz Yiğiter ve Yrd. Doç. Dr. Reşat Sadık ile öğretim elemanları yer aldı.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, öğrencilerimize yönelik yaptığı konuşmasında; kazanılan her başarının Üniversitemizin ismini ve imajını güçlendirdiğini belirterek, “Sizlerin ulusal ve uluslararası alanda aldığı her başarı bizlerin cesaretlenmesini sağlıyor, bizleri gururlandırıyor, göğsümüzün kabarmasını sağlıyor. Göstermiş olduğunuz bu başarılardan dolayı ve bizim öğrencimiz olduğunuz için de sizlere gönülden teşekkür ediyorum.” diyerek başarılı sporcuları tebrik etti.

Öğrencilerimizin, öğrenim hayatına ve spor yaşamına ufakta olsa bir katkı sunmak amacıyla böyle bir program düzenlediklerini belirten Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, öğrencilerimizin bugüne gelmesinde emek harcayan ailelerine, antrenörlerine, hocalarına ve Spor Bilimleri Fakültesi’nin Kurucu Dekanı Prof. Dr. Kürşat Karacabey’e teşekkür etti.