Açık Kapı Uygulaması Yaz Döneminde de Gerçekleştirilmeye Devam Ediyor

Tem 02

Şeffaflık ve katılımcılık ilkeleri konusunda ülkemizdeki öncü yükseköğretim kurumları arasında yer alan Üniversitemiz, “Açık Kapı Günü” uygulamasını gerçekleştirmeyi sürdürüyor.

Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar tarafından başlatılan Açık Kapı Uygulaması, yaz dönemi olmasına rağmen Üniversitemizde hız kesmeden devam ediyor. Temmuz ayı Açık Kapı Gününde akademik ve idari personellerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere mensuplarımızı kabul eden Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlhan Genç ve Genel Sekreterimiz Hasan Sadi Ateş, kendilerine iletilen eğitim-öğretim, akademik araştırma, sosyal sorumluluk, bilimsel proje ve bölgesel kalkınma gibi birçok başlıktaki konularla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Üniversitemiz mensuplarının soru, fikir, öneri ve isteklerini tek tek not eden Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlhan Genç ve Genel Sekreterimiz Hasan Sadi Ateş, ortaya konan düşünce ve çözüm önerilerinin kurumsal süreçlere büyük katkı sağladığını ifade ederek kazanılan başarılarda, Açık Kapı kültürünün de önemli payının olduğunu vurguladı.