2018-2019 Akademik Yılı’nın İlk Açık Kapı Günü Gerçekleştirildi

Eyl 04

Ülkemizde yükseköğretim kurumları arasında ilk kez hayata geçirdiği Açık Kapı Uygulamasıyla katılımcı yönetim modeli konusunda öncü olan Üniversitemiz, 2018-2019 Akademik Yılı’nın ilk Açık Kapı Günü’nü mensuplarımızın katılımıyla gerçekleştirdi.

Öğretim elemanlarımız, idari personelimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm mensuplarımızın fikir, görüş, beklenti, çözüm önerileri ve değerlendirmelerini dinlemek üzere düzenlenen “24. Açık Kapı Günü” Rektörlük Makamı’nda gerçekleştirildi.

Mensuplarımızın gündeme getirdiği konular hakkında değerlendirmelerde bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Açık Kapı Günü ile yenilikçilik, şeffaflık ve kurumsal aidiyet alanlarında önemli mesafeler kat ettiklerini dile getirdi. Her düşüncenin kendileri için önemli ve değerli olduğunu belirten Rektörümüz, Açık Kapı Uygulamasıyla elde ettikleri yenilikçi fikirler ile dinamik ve sürekli gelişen bir üniversite olduklarını vurguladı. YKS sonuçlarına göre Üniversitemizi tercih eden öğrencilere de teşekkür eden Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, tüm eğitim camiası için başarılı bir yıl temennisinde bulundu.