Üniversitemizde Kayıt Heyecanı Başladı

Eyl 04

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarına göre lisans ya da ön lisans programlarında öğrenim hakkı kazanan öğrencilerimiz için kayıt heyecanı Üniversitemizde başladı.

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı için 7 bine yakın öğrenci kontenjanı ayrılan Üniversitemiz, yine tercih edilen yükseköğretim kurumları arasında yer aldı. Üniversitemizi tercih eden ve kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimize, elektronik kayıt dışında şahsen kayıt imkanı da sunuluyor. Üniversitemizdeki şahsen kayıt işlemleri, Konuralp Yerleşkesi’ndeki Atatürk Eğitim ve Kültür Merkezi ile Düzce ve Akçakoca Yerleşkelerinde gerçekleştiriliyor.

Ülkemizin çeşitli bölgelerinden kayıtlarını yaptırmak üzere gelen öğrencilerimiz ve aileleri için Üniversitemiz tüm imkanlarını seferber etti. Öğrencilerinin ve ailelerinin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde gideren Üniversitemiz, kurduğu bilgilendirme stantlarıyla öğrencilerini en doğru şekilde yönlendirerek, kısa sürede kayıt işlemlerinin rahat ve kolay bir şekilde tamamlanması için özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.  Kayıt yaptıran öğrencilerimize barınma, ulaşım ve burs gibi konularda da detaylı bilgiler veriliyor.

Kayıt işlemlerini hızlı bir şekilde tamamladıkları için memnuniyetlerini dile getiren öğrencilerimiz ve aileleri, kayıt merkezinde görevli personellerimize verdikleri hizmetten dolayı teşekkürlerini iletti.

Üniversitemizde şahsen kayıtlar, 7 Eylül Cuma günü sona erecek.