27-28 Eylül Torino “IFIB - International Forum on Industrial Biotechnology and Bioeconomy” İkili iş görüşmeleri (B2B; Brokerage Event) Hk.

Eyl 05

Değerli Mensuplarımız,

Torino Ticaret Odası tarafından 27-28 Eylül tarihlerinde üniversitemizin ihtisaslaşma alanlarını ilgilendiren “8th edition of IFIB - International Forum on Industrial Biotechnology and Bioeconomy” etkinliği kapsamında ikili iş görüşmeleri (B2B; Brokerage Event) düzenlenmektedir.

Konferans ve poster sunumları da içeren etkinliğe 24 ülkeden 70’ten fazla akademik araştırmacı ve 80’den fazla sanayi ve kamu temsilcisi katılmaktadır. Katılımcı profilleri her gün güncellenmektedir ve https://ifib2018.b2match.io/participants bağlantısından incelenebilmektedir.

Özellikle uluslararası Ar-Ge proje ortaklıklarına ve üniversitemizin bölgesel kalkınma odaklı ihtisaslaşma altyapısını tanıtmaya yönelik B2B toplantılar planlanması önem arz etmektedir. 

DÜSİMER tarafından yürütülmekte olan COSME EEN (Avrupa İşletmeler Ağı) projesi kapsamında, bu etkinliğe katılmayı planlayan üniversitemizin her seviyeden ve ilgili disiplinlerden araştırmacılarının kayıtlarının oluşturulmasına ve toplantı yönetimlerine destek verilecektir.

İlgilenen personelimizin dusimer@duzce.edu.tr adresinden veya 0555 1490081 numaralı telefondan DÜSİMER uzmanlarına ulaşmaları gerekmektedir. Son kayıt tarihi 15 Eylül 2018’dir.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi: https://ifib2018.b2match.io/

Bilgilerinize sunarız.