Üniversitemizde Dümerang Kampüse Hoş Geldin Etkinliği Gerçekleştirildi

Eki 12

Üniversitemiz Genç Eller Topluluğu’nun düzenlediği, “Dümerang Kampüse Hoş Geldin Etkinliği” öğrencilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Üniversitemiz 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen programda, birbirinden farklı ve güzel etkinliklerle öğrencilerimiz eğlenceli anlar yaşadı. Gün boyu süren etkinlikler, öğrencilerimizin bireysel konserleriyle başladı. Sonrasında Tulum ve Kemençe Kardeşliği grubunun gösterileriyle keyifli anlara sahne olan etkinliklerde öğrencilerimiz, müziğin her rengini tatma imkanı yakaladı. Düzce Üniversitesi Halk Oyunları Topluluğu da ülkemizin çeşitli yörelerine ait halk oyunlarını başarıyla sergileyerek katılımcıların beğenisini kazandı.

DJ Uğur’un sahne performansıyla devam eden Dümerang Kampüse Hoş Geldin etkinliklerinin finalinde ise ünlü rock grubu Pera sahne aldı. Rock müziğine ait birbirinden güzel parçalarını seslendiren Pera, muhteşem bir konsere imza attı. Başarılı bir sahne performansı sergileyen Pera, öğrencilerimize coşku dolu bir gece yaşattı.

Öğrencilerimiz, Dümerang Kampüse Hoş Geldin Etkinliği ile sonbaharın coşkusunu yaşayarak keyifli ve mutlu bir şekilde yeni eğitim-öğretim dönemine adım atmış oldu.