Kızılay Yetkililerinden Öğrencilerimize Teşekkür

Eki 19

Üniversitemiz çalışanları ve öğrencilerimiz Düzce Kızılay Kan Bağışı Merkezi tarafından “Hedef 25 Projesi” kapsamında düzenlenen “Kan Bağışı Kampanyası”na duyarsız kalmadı.

“Her yapacağımız kan bağışıyla bir hayatı kurtarabiliriz.” bilinciyle hareket eden Üniversitemiz mensupları, Düzce Kızılay Kan Bağışı Merkezi tarafından Konuralp Yerleşkesinde kurulan kan verme merkezlerine giderek çok önemli bir sosyal sorumluluğu yerine getiriyorlar.

Günlük ortalama 70 ünite kan bağışı olduğunu beliren yetkililer, öğrencilerimizin sergilemiş oldukları duyarlı davranışlarından dolayı memnuniyet duyduklarını ifade etti. Ayrıca düzenli olarak kan bağışında bulunan Üniversitemiz öğrencisi Doğan Baysal’a Kızılay yetkilileri tarafından teşekkür belgesi ve bronz madalya takdim edildi.

Üniversitemiz Konuralp Yerleşkesinde devam eden “Kan Bağışı Kampanyası” 22- 25 Ekim tarihleri arasında Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi’nde, 25 Ekim’de Hakime Erciyas Yabancı Diller Yüksekokulu’nda, 30 Ekim tarihinde Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu ve 30-31 Ekim tarihleri arasında ise Akçakoca Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirilecek.