Üniversitemiz İstanbul’da Üniversite Adaylarıyla Buluştu

Kas 08

Üniversitemiz, Edufairs Fuarcılık ve Esenler Belediyesi iş birliğiyle İstanbul Kadir Topbaş Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Esenler Üniversite Tanıtım ve Kariyer Günleri” etkinliğine katıldı.

Üniversite adaylarının gelecek planlamalarında yol göstermek ve akıllarındaki soru işaretlerini gidermek amacıyla düzenlenen etkinliğe katılan Üniversitemiz, ülkemizin teminatı olan öğrencilere yol göstermeye devam ediyor.

Bu kapsamda İstanbul’da öğrenim gören gençlerle bir araya gelen Üniversitemiz, bilinçli meslek ve üniversite seçiminin önemini öğrenciler ve aileleriyle de paylaştı. Üniversite adaylarına ve rehber öğretmenlere; Fakültelerimiz, Yüksekokullarımız, Meslek Yüksekokullarımız ile lisans ve ön lisans programlarımız hakkında detaylı bilgiler aktaran tanıtım görevlilerimiz; nitelikli eğitimi, donanımlı akademik kadrosu, modern derslik, laboratuvar ve spor tesisleriyle Üniversitemizin yükseköğretimde doğru bir adres olacağını vurguladı.

İstanbul-Ankara’ya eşit ve çok yakın mesafede yer alan; ilkleri, başarı sıralamaları, bilimsel projeleri ve bölgesel kalkınmaya katkıları ile Üniversitemizin, gençleri girişimci bir ruhla geleceğe en iyi şekilde hazırladığının da altı çizildi.