Rektörümüz 27. Açık Kapı Gününde Mensuplarımızla Bir Araya Geldi

Ara 04

Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar tarafından hayata geçirilen ve katılımcı yönetim modelinin en güzel örneklerinden olan Açık Kapı Günü, Üniversitemizde gerçekleştirilmeye devam ediyor.

Açık Kampüs, Temiz Kampüs, Rektörümüz Öğrencilerle Buluşuyor ve Kantin Buluşmaları gibi birçok uygulamayla sosyal üniversite anlayışında öncü olan Üniversitemiz, Açık Kapı Günü ile de çalışanlarının; memnuniyetinin arttırılmasını, görüş, öneri ve tespitlerini dinleyerek yönetimde söz sahibi olmalarını amaçlıyor.

27. Açık Kapı Gününde mensuplarımızı makamında kabul eden Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, eğitim-öğretim, akademik çalışma, bilimsel proje ve sosyal sorumluluk gibi kendisine iletilen birçok konu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Açık Kapı Günlerinde şu ana kadar 3 binden fazla paydaşımızı dinlediklerini dile getiren Rektörümüz, geniş bir yelpazede faydalı paylaşımlar edindiklerini sözlerine ekledi. Uygulama ile bilgi yumağı biriktirdiklerini söyleyen Rektörümüz, şehirden vatandaşların da kendilerini ziyaret ettiğini belirterek Açık Kapı Gününün kurumsallaşma, aidiyet ve güçlü iletişim gibi çok sayıda faydası olduğunu vurguladı.