İzmitli Öğrencilerden Üniversitemize Ziyaret

Ara 07

Kocaeli Yahya Kaptan Anadolu Lisesi öğrencileri Üniversitemizi ziyaret ederek; Mühendislik Fakültesi, Teknoloji Fakültesi ve Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Mühendislik Fakültesi ziyaretiyle başlayan bilgilendirme gezisinde, Fakülte öğretim elemanlarımız, üniversite adayı öğrencilere laboratuvarları gezdirerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Üniversitenin ve mesleki eğitimin öneminin de anlatıldığı ziyarette öğrencilerin merak ettikleri konular hakkında da öğretim elemanlarımız açıklamalarda bulundu.

Teknoloji Fakültesi ile Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi’ni de ziyaret eden Yahya Kaptan Anadolu Lisesi öğrencileri, burada öğretim elemanlarımızdan, bölümlerimiz ve uygulamaları hakkında bilgiler edindi. Üniversitemiz öğrencileriyle ortak derslere de giren misafir öğrenciler, ders izleme imkanı da elde etti. Kampüsümüzde gerçekleştirdikleri geziden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren üniversite adayı öğrenciler,  gösterilen ilgiden dolayı Üniversitemiz çalışanlarına teşekkür etti.