Hastanemizde 2019’un İlk Açık Kapı Günü Gerçekleştirildi

Oca 08

Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde Açık Kapı uygulamasının 8.’si gerçekleştirildi.

Ocak ayı Açık Kapı Gününde akademik ve idari personel ile vatandaşları kabul eden Hastanemiz Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, idari süreç uygulamalarında karşılaşılan problemleri ve çözüm önerilerini dinledi. Kusursuz hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, her ay gerçekleştirdiği bu uygulamayla, oluşabilecek riskleri ve beklentileri belirleyerek, özverili çalışmalarını sürdürüyor.

Başhekim Balbay, Hastanemizde 8 aydır aralıksız devam eden Açık Kapı Uygulamasında bugüne kadar 100’e yakın paydaşı makamında ağırladı.  Açık Kapı Uygulamasının talep ve beklentilerin toplanması ve kurumun geleceğe dönük hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sunduğuna işaret eden Başhekim Balbay, 2019 yılında da Açık Kapı Günlerine ara vermeden devam etmeyi hedeflediklerini ifade etti.  Başhekimimiz Açık Kapı Günü’nün başlatılmasında ve uygulanması sürecinde fikri ve emeği olan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’a ve Hastanemizdeki Açık Kapı Günlerine katılarak görüş ve önerilerini paylaşan herkese teşekkür ederek açıklamasını tamamladı.

Sadece personelimizin değil, ilgili tüm kişilerin katılım sağlayabileceği “Açık Kapı Günü” uygulamasının 9.’su 1 Şubat 2019 Cuma günü yapılacak.