2019 Yılında da “Temiz Düzce-Temiz Üniversite”

Oca 25

“Sağlıklı toplum, temiz çevreyle başlar.” ilkesinden hareketle Rektörlüğümüzce hayata geçirilen ve tüm birimlerimize yayılan 2019 yılının ilk ‘Temiz Düzce-Temiz Üniversite’ etkinliği, mensuplarımızın katılımıyla gerçekleştirildi.

Tüm Fakülte, Yüksekokul, Meslek Yüksekokulu ile Araştırma Merkezlerimiz ve idari birimlerimizce periyotlar halinde düzenlenen ‘Temiz Düzce-Temiz Üniversite’ etkinliği, 2019 yılında da tüm hızıyla devam ediyor. Her ayın son Cuma günü düzenlenen etkinliği Konuralp Yerleşkesinde bu ay, Üniversitemiz Orman Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Ormancılık Meslek Yüksekokulu gerçekleştirdi.

Etkinliğe; Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serap Bayram ile Orman Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Ormancılık Meslek Yüksekokulu akademik ve idari birim yöneticileri ile personelleri katıldı.

Yüksekokullarımız ve Meslek Yüksekokullarımızla eş zamanlı gerçekleştirilen etkinlikte, Konuralp kampüsündeki Orman Fakültesi’nin çevresi ile yollar, yeşil alanlar ve Üniversitemizin ana giriş kapısı dikkatli ve itinalı bir çalışma sonucu daha temiz bir görünüme kavuşturuldu. Yüksekokullarımız ve Meslek Yüksekokullarımız da kendi yerleşke alanlarında temizlik faaliyeti gerçekleştirdi.

Kamuoyunca takdir edilen “Temiz Düzce-Temiz Üniversite” etkinliği, sürdürülebilir ve sağlıklı bir yaşam için herkesi çevreyi temiz tutmaya çağırıyor.