Üniversitemizde 28. Açık Kapı Günü Gerçekleştirildi

Şub 27

Adil bir yönetim, yenilikçilik, katılımcılık, hesap verebilirlik, sürekli gelişme ve sürdürülebilirlik ilkeleri kapsamında Rektörlüğümüzce hayata geçirilen ve her ay düzenli olarak gerçekleştirilen “Açık Kapı Uygulaması” devam ediyor.

Akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm mensuplarımızın sorunlarını, eleştirilerini, gözlem, tespit ve önerilerini dinlemek ve çözüm yolları geliştirmek amacıyla düzenlenen Açık Kapı Günü’nün 28.sine paydaşlarımız ve Düzceli vatandaşlarımız  yoğun ilgi gösterdi.

Açık Kapı Gününe katılan; yurttaşlarımızı ve mensuplarımızı Rektörlük makamında kabul eden Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, kendisine iletilen soru, görüş ve önerileri dinledi. Oldukça yoğun geçen “Açık Kapı Günü”nde mensuplarımızın dile getirdiği fikir, öneri ve sorunları not eden Rektörümüz, gündeme gelen konular hakkında değerlendirmelerde bulundu. Üniversitemizin gücünü tüm değerleriyle birlikte hareket etmesinden aldığını belirten Rektörümüz, Açık Kapı Uygulamasının bu değerleri harekete geçirdiğini ifade ederek uygulamanın Üniversitemizin gelişmesine ve kurumsal aidiyetine de önemli katkılar sağladığını sözlerine ekledi.