Üniversitemiz Düzce Belediyesi Basketbol Takımını Ağırladı

Nis 04

Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda öğrencilerimizle bir araya gelen sporcular, takım hakkında bilgi vererek, sporcu yaşamı hakkında öğrencilerimizi bilgilendirdi.

Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü Öğr. Gör. Pelin Ustaoğlu Hoşver’in koordinatörlüğünde hazırlanan Programa; Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakkı Çoknaz, Düzce Belediyesi Basketbol takımı Kulüp Menejeri Ersin Görkem, Yardımcı Antrenör İlker Salman, sporcular, öğretim elemanlarımız ve öğrencilerimiz katıldı.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü Öğr. Gör. Pelin Ustaoğlu Hoşver, şehrimizde profesyonel olarak spor hayatını sürdüren deneyimli kişilerin öğrencilerimizle birlikte bir arada bulunmalarından dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Etkinliğin herkes için faydalı geçmesi temennisinde bulunan Pelin Ustaoğlu Hoşver, programa emek verenlere ve katılımcılara teşekkür etti.

Açılış konuşmasından sonra takım hakkında kısa bir açıklama yapan Kulüp Menejeri Ersin Görkem, takımın geçmiş yıllara göre daha başarılı bir sezon çıkardığını söyleyerek, Üniversitemiz öğrencilerinden ve Düzcelilerden takımı desteklemelerini istedi. Düzceli olduğu halde Basketbol Takımının varlığından haberi olmayan birçok kişinin olduğunu dile getiren Görkem, takımın desteklenmesi halinde çok daha iyi yerlere geleceğinin altını çizdi.

Yardımcı Antrenör İlker Salman ise yaptığı konuşmasında; Düzcelilerin takıma sahip çıkmasını isteyerek, maçlarda tribünleri doldurarak kendilerine destek olmalarını söyledi. Maç günlerinde Konuralp Yerleşkemiz içerisinden ve Düzce’nin belli yerlerinden servisler kaldırılacağını dile getiren Salman, öğrencilerimizi ve Düzcelileri basketbol müsabakalarındaki heyecanı yaşamak için tribünlere davet etti.

Gerçekleştirilen konuşmalardan sonra kendi yaşamlarından ve kariyerlerinden bahseden Düzce Belediyesi Basketbol takımı sporcuları, öğrencilerden gelen soruları yanıtladı. Öğrencilerimizle bir arada bulunmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren başarılı sporcular, kendilerine bu imkanı verenlere teşekkür etti.

Program teşekkür belgesi takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.