Üniversite Adaylarından Yerleşkemize Ziyaretler Devam Ediyor

Nis 19

Üniversite adayı öğrenciler, yaklaşan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde Üniversitemiz hakkında daha kapsamlı bilgi alabilmek ve yerleşkemizi yerinde görmek için ziyaretlerini artırdı.

Yıl boyunca şehrimizden ve şehir dışından yüzlerce öğrenciyi yerleşkemizde misafir eden Üniversitemiz, Düzce Cumhuriyet Anadolu Lisesi ve Zonguldak Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerini ağırlayarak, Üniversitemizde yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri, öğrencilere yönelik gerçekleştirilen sosyal ve kültürel etkinlikler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Üniversitemizi sabah saatlerinde ziyaret eden Düzce Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri ve rehber öğretmenleri, Mühendislik Fakültesini ve Sağlık Bilimleri Fakültesini ziyaret ederek, Fakültelerimize ait derslikler ve laboratuvarlar hakkında yetkililer tarafından bilgilendirildi.

Öğleden sonra Üniversitemiz Konuralp Yerleşkesi’ne konuk olan Zonguldak Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ise İlahiyat Fakültesini ziyaret etti. Burada İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Karagöz tarafından karşılanan misafir öğrenciler ve rehber öğretmenleri, fakülte hakkında bilgilendirildi.

Üniversitemize gerçekleştirdikleri ziyaretin kendileri için çok verimli geçtiğini söyleyen öğrenciler ve rehber öğretmenler, Üniversitemiz yetkililerine teşekkür etti.