Üniversitemiz Mensupları Geleneksel Bayramlaşma Töreni’nde Bir Araya Geldi

May 31

Üniversitemiz mensupları, Rektörlüğümüz tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Bayramlaşma Töreni’nde bir araya geldi.

Ramazan Bayramı öncesinde, Rektörlük önünde gerçekleşen Bayramlaşma Töreni’ne; Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. İlhan Genç, Prof. Dr. İdris Şahin ve Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, Genel Sekreterimiz Hasan Sadi Ateş, akademik ve idari birim yöneticilerimiz ve personellerimiz katıldı.

Üniversitemiz mensuplarının bayramını tek tek kutlayan Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, anlamlı bir günde bir araya geldiklerini ifade ederek Kadir Gecesi’nin hayırlara vesile olmasını temenni etti. Birlik ve beraberliğimizin daim olmasını dile getiren Rektörümüz, Üniversitemizin 2019-2023 dönemi rektörlüğüne tekrar atanmasında mensuplarımızın hayır duası ve desteklerinin de önemli olduğunu vurguladı.

Üniversitemizin huzurlu çalışma atmosferinden her zaman mutluluk duyduğunu belirten Rektörümüz, bunu kurumsal bir dil olarak gelecek yıllara da taşımanın önemine değindi. Tüm mensuplarımızın Ramazan Bayramı’nı kutlayan Rektörümüz, ülkemizin huzurlu bir bayram geçirmesini dileyerek sözlerini sonlandırdı.

Bayramlaşma töreni, İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Furat Akdemir’in yaptığı duanın ardından sona erdi.