Üniversitemiz Mensupları Kurban Bayramı Bayramlaşma Töreninde Buluştu

Ağu 09

Üniversitemiz mensupları, Rektörlüğümüz tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Bayramlaşma Töreni’nde bir araya geldi.

Kurban Bayramı öncesinde gerçekleştirilen Bayramlaşma Töreni’ne; Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlhan Genç, Genel Sekreterimiz Hasan Sadi Ateş ve Üniversitemiz mensupları katıldı.

Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Furat Akdemir tarafından yapılan dua ile başlayan Bayramlaşma Töreni’nde, tüm mensuplarımızın Kurban Bayramı’nı tek tek kutlayan Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğu içerisinde olduklarını ifade etti.  Memleketlerine gidecek olan mensuplarımıza hayırlı yolculuklar dileyen Rektörümüz, sağlıklı, huzurlu, birlik ve beraberlik duyguları içerisinde bir bayram geçirmemizi temenni etti.

Üniversitemiz için bu bayramda da iç huzur dileklerinde bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, mensuplarımızın birbirine sahip çıkmasının önemi üzerinde durarak Kurban Bayramı’nın, özdeğerlendirme yapmaya ve fedakarlıkta bulunmaya vesile olması temennisinde bulundu.