Düzce Üniversitesi 3. Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu

Mar 04

Düzce Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu tarafından düzenlenen 3. Medya Ödülleri Töreni, Düzce Pelemir Otel’de gerçekleştirildi.
Törene, Düzce Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Özgün, Garnizon Komutan Vekili Jnd. Yrb. Ersen Çetin, Düzce Belediye Başkanı Yardımcısı Ali Güney, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Prof. Dr. İsmail Ercan ve Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, Genel Sekreterimiz Hasan Sadi Ateş, Pelemir Otel yöneticileri ve davetliler katıldı.
Medya Ödülleri Genel Koordinatörü Selen Even açılış konuşmasında, “Öncelikle bizi kırmayıp buraya kadar gelen tüm sanatçılarımıza ekip arkadaşlarımıza teşekkür edip, iyi eğlenceler diliyorum.” dedi.
Rektör Yardımcımız Prof.Dr. Nigar Demircan Çakar, “Bugün burada bu güzel anı bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Üniversitemizin aktif dinamik genç yüzünün göstergesi Girişimcilik Topluluğumuza, tüm sanatçılarımıza Pelemir Otel’e ve konuklarımıza geldikleri için teşekkür ediyoruz.” dedi.
220 yıldızın yer aldığı, internet üzerinden yaklaşık 500 bin kişinin katılımıyla 7 milyon oy kullanılan etkinlikte, 27 kategoride ödüller sahiplerini buldu.
Kral Pop Radyo’nun Medya Sponsorluğunda gerçekleştirilen tören yıldızlar geçidine sahne oldu.
En iyi düet dalında Hande Yener ve Berksan seçilirken, törene ödülünü almak için katılan Berksan seslendirdiği şarkısıyla izleyicilere keyifli anlar yaşattı.
En iyi erkek sanatçı ve en iyi albüm kategorilerinde ödüle layık görülen Gökhan Türkmen,  ödülünü aldıktan sonra sahnede kalarak şarkısını öğrencilerimizle beraber söyledi.
En iyi şarkı kategorisinde İrfan Özata, en iyi single (kadın) kategorisinde Simge Sağın, en iyi çıkış yapan sanatçı Esin İris, en iyi çıkış yapan erkek sanatçı İdo Tatlıses, en iyi single (erkek) kategorisinde Özgün Uğurlu’nun ödül almasıyla devam eden törende, Özgün sevilen şarkısı “Öpücem”i seslendirdi.
İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in ameliyatı dolayısıyla yurtdışında olmasından dolayı törene katılamayarak gönderdiği video mesajıyla davetlilere teşekkürlerini sundu.
Video mesajın ardından sahneye gelen Simge Sağın, dinleyicileri ayağa davet ederek meşhur şarkısı “Bana Aşk Lazım”ı seslendirdi. Şarkısının ardından seyircileri sahneye alan Sağın “Başı Dertte” adlı şarkısıyla ve dansıyla göz doldurdu. Ödülünü aldıktan sonra “Yarına Kim Sağ Kim Selamet” adlı şarkısını seslendiren Esin İris, klipteki performansını gölgede bırakan enerjisiyle salonu coşturdu.
En iyi haber kanalı kategorisinde A Haber Kanalı, en iyi sabah haber programı kategorisinde İsmail Küçükkaya,  en iyi kadın haber spikeri kategorisinde Buket Aydın, en iyi erkek haber spikeri kategorisinde Cüneyt Özdemir, en iyi spor programı kategorisinde Ersin Düzen TRT Stadyum,  en iyi hafta sonu programı kategorisinde Ceyhun Yılmaz, en iyi magazin programı kategorisinde Süper Star Life ödüle layık görüldü.
Ödül törenine katılamayan Ceyhun Yılmaz gönderdiği mesajla aldığı ödülün gururunu okşadığını ifade etti.
En iyi yönetmen kategorisinde Biray Dalkıran, en iyi kadın oyuncu kategorisinde Begüm Kütük, en iyi sinema filmi kategorisinde Murat Akkoyunlu ödül alırken,  en iyi erkek radyo programı kategorisinde Cem Arslan, en iyi kadın radyo programı kategorisinde Yonca Baygın, en iyi dizi kategorisinde Kardeş Payı oyuncuları ödül aldı. İzleyiciden yoğun alkış alan Kardeş Payı oyuncuları sahnedeki sempatik tavırlarıyla ilgi odağı oldu.
En İyi Vine Fenomeni ödülüne Aykut Elmas seçilirken, Semih Varol da en iyi sosyal medya kullanıcısı olarak ödülünü almaya hak kazandı.
Tiyatro, Sinema ve Müzik Onur Ödüllerinin de dağıtıldığı gecede ünlü tiyatro oyuncusu Cihat Tamer Tiyatro Onur Ödülünün, duayen sanatçı Menderes Samancılar Sinema Onur Ödülünün ve Kral TV Pop da Müzik Onur Ödülünün sahibi oldu.
Düzce Belediyesi, Akçakoca Belediyesi, Doraart, Serbay, Oxsijen, Realkom, Kral TV, Hürriyet Kampüs, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığımız, Üniversitemiz Girişimcilik Topluluğu ile Düzce Tanıtma ve Kalkınma Vakfına teşekkür plaketi verilerek devam eden gecede Trt  Okul Gençler Uçuyor Programı Yapımcısı ve unucusu Ömer Ekinci ile  Atıf Ünaldı özel ödüle layık görüldü.
Toplu fotoğraf çekiminin ardından görkemli tören sona erdi.