Halkla İlişkiler ve Tanıtım Öğrencileri “Etkinlik Yönetimi” adlı Kitaplarını Tanıttı

Nis 24

Üniversitemiz Gölyaka Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım öğrencileri tarafından hazırlanan “Etkinlik Yönetimi” adlı kitabın tanıtımı Gölyaka Kültür Park’ta gerçekleştirildi.

Etkinliğe Gölyaka Kaymakamı Murat Şener, Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Samet Tonga, Gölyaka İl Genel Meclis Üyesi Mümtaz Faik Genç, Pazarlama ve Reklamcılık Bölüm Başkanımız Öğr. Gör. Nurgül Soydaş ve öğrencilerimiz katıldı.

Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut konuşmasında Halkla İlişkiler ve Tanıtım öğrencilerimizin hazırladığı “Etkinlik Yönetimi” adlı kitabı çok beğendiklerini dile getirerek öğrencilerimizin tüm çalışmalarına desteklerini sürdüreceklerini söyledi.

Kitapları inceleyen protokol üyeleri başta Pazarlama ve Reklamcılık Bölüm Başkanımız Öğr. Gör. Nurgül Soydaş olmak üzere Halkla İlişkiler ve Tanıtım öğrencilerimizi tebrik ettiler.

Öğr. Gör. Soydaş, “Etkinlik Yönetimi” adlı kitabın başta üniversitemiz öğrencilerine ve diğer üniversitelerin Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencilerine yardımcı nitelikte bir kitap olduğunu belirterek “Değer Üreten Üniversitemize Halkla İlişkiler bölümü olarak değer katmaya devam ediyoruz.” dedi.