Rektörümüzden İl Protokolüne Veda Ziyaretleri

May 13

17 Mayıs 2015 tarihinde görev süresi dolacak olan Rektörümüz Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu, Fakültelerimiz, Yüksekokullarımız ve Meslek Yüksekokullarımıza gerçekleştirdiği veda ziyaretlerinin ardından İlimiz kamu kurum ve kuruluşları ile meslek odalarına ziyarette bulundu.
 
Ziyaretlerine Düzce Valiliği ile başlayan Rektörümüz, Düzce Valisi Ali Fidan’la makamında görüştü. Düzce Valisi Ali Fidan, Rektörümüze bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileyerek Rektörümüze ebru tablosu hediye etti. Düzce Valisi ziyaretini takiben Rektörümüz, Düzce Vali Yardımcıları Hasan Bağcı, Mustafa Kemal Özgün, Salih Karabulut, Hasan Ruhi Yaylacı ve Kazım Karabulut ile görüşerek Valilik ziyaretini tamamladı.
 
Düzce Garnizon Komutanı J. Kd. Albay Ramazan Akça’yla görüşerek veda ziyaretlerine devam eden Rektörümüze, J. Kd. Albay Ramazan Akça tarafından hediye takdim edildi. Anı Defterinin imzalanmasının ardından Rektörümüz, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre ve Cumhuriyet Başsavcı Vekili Bülent Cebeci’yle görüşerek ziyaretlerine devam etti. Başsavcılık ziyaretinden sonra Düzce Barosu Başkanı Av. Ali Dilber’e ziyarette bulundu.
 
Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden Rektörümüz, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz’le görüştü. Ziyaretinin ardından Rektörümüz, Düzce Tapu ve Sicil İl Müdürü Orhan Çalık, Düzce Mahalli İdareler İl Müdürü Sebahat Güven Batur, Düzce Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Ahmet Nuri Oğuz’u makamlarında ziyaret etti.
 
Kamu kurumlarını ziyaretlerinin ardından Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır’ı ziyaret eden Rektörümüze, Fahri Çakır kapılarının her zaman açık olduğunu, Rektörümüzün yaptığı çalışmalardan gurur duyduklarını ifade etti.