Gelenekten Geleceğe Kaynaşlı MYO El Sanatları ve Mimari Maket Sergisi Açıldı

May 21

Üniversitemiz Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu El Sanatları Bölüm Başkanlığı tarafından düzenlenen “Geleneksel El Sanatları Yılsonu ve Mezuniyet Sergisi” Kaynaşlı Meslek Yüksekokulumuzda ziyarete açıldı.

Mezuniyet Sergisi’ne, Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, Üniversitemiz Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Celalettin İçmeli, Düzce Meslek Yüksekokulumuz Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ömer Sivrikaya, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ali Kartal, Kaynaşlı Milli Eğitim Müdürü Hasan Can, kamu kurumları daire müdürleri, dernek yöneticileri, ilçe halkı, öğretim elemanlarımız ve öğrencilerimiz katıldı.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar ve Kaynaşlı Meslek Yüksekokulumuz Müdürü Yrd. Doç. Dr. Celalettin İçmeli, programda yaptıkları konuşmalarında sergide emeği geçenleri tebrik etti.

Geleneksel El Sanatları Programı öğrencilerimizin yıl boyunca hazırlamış oldukları tezhip, minyatür, ebru, halı tasarım, çini ve hat eserlerinden oluşan sergide, Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü Yapı Ressamlığı Programı öğrencilerimizin yapmış olduğu mimari maketler de sergilendi.

Ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gören sergi, 22 Mayıs 2015 Cuma akşamına kadar Kaynaşlı Meslek Yüksekokulumuzda ziyaret edilebilecek.