Düzce Teknopark A.Ş. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Haz 25

Düzce Teknopark Anonim Şirketi tarafından düzenlenen “2015 Yılı Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı” Teknopark Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantıya Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Rektörümüz ve Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Teknopark A.Ş. Genel Müdürü Dr. Özkan Şahin, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır, Teknopark yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantının açılış konuşmasında Düzce Teknopark A.Ş. Genel Müdürü Dr. Özkan Şahin, toplantının konusu ve gündemiyle ilgili bilgiler verdi.

Açılış konuşmasından sonra toplantı,  Divan Heyeti ve Yönetim Kurulu üyeliklerinin seçimiyle devam etti.

Gerçekleştirilen seçim sonucunda Yönetim Kurulu Üyeliklerine; Üniversitemiz Rektörlüğü, Düzce İl Özel İdaresi, Düzce Belediyesi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Pekintaş Pekin İnşaat Endüstri ve Ticaret Anonim Şirketi, Anlaş Anadolu Lastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Divapan Entegre Ağaç Panel Sanayi Ticaret Anonim Şirketi iki yıllığına oy birliği ile seçildi.

Düzce Teknopark A.Ş. 2015 Yılı Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, Divan Heyeti, Yönetim Kurulu üyelerinin seçilmesinin ardından dilek ve temenniler ile sona erdi.