Geleneksel Bayramlaşma Törenimizi Gerçekleştirdik

Tem 20

Rektörlüğümüz tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma töreninde akademik ve idari personelimiz bir araya geldi.

Üniversitemiz Ortak Yaşam Alanı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde tek tek her personelin Ramazan Bayramı’nı kutlayan Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, “Değerli çalışma arkadaşlarım, bir bayrama daha kavuşmak nasip oldu. Allah birlik beraberliğimizi bozmasın. Üniversitemizin huzuru; şehrimize, ülkemize ve dünyaya yayılsın. Hepinize ailelerinizle birlikte mutlu, sağlıklı nice bayramlar diliyorum.” dedi.

Bayramlaşma törenlerini Üniversitemiz açısından çok değerli ve önemli gördüğünü ifade eden Rektörümüz, “Akademik, idari personelimiz bir arada. Üniversitemizi her zaman bu kardeşlik atmosferi içerisinde görmek istiyoruz. Bayramın hepinizin akademik çalışmalarında ve aile hayatınızda huzur getirmesini temenni ediyorum.” sözleriyle konuşmasını sonlandırdı.

Bayramlaşma töreni,  Üniversitemiz akademik ve idari personelinin birlik ve beraberliğinin güçlenmesine ve ortak manevi duyguların paylaşılmasına vesile oldu.