Rektörümüzden Milletvekillerine Bilgilendirme Toplantısı

Tem 31

Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Üniversitemizin kurulduğu günden bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmalar ve hedeflediği projeler hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen toplantıya Düzce AK Parti Milletvekilleri Dr. Faruk Özlü, Ayşe Keşir, Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. İlhan Genç, Prof. Dr. İdris Şahin, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve Genel Sekreterimiz Hasan Sadi Ateş katıldı.

Toplantıda konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, milletvekillerini Üniversitemizde ağırlamaktan çok büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Bu tür işbirliğinin ve desteklerin Üniversitemiz için çok büyük anlamı ve önemi var. Üniversitemizde ve Düzce’mizde bu türlü bir birliktelik kültürü oluştuğu sürece emin olun ki Üniversitemizin de Düzce’nin de hiçbir zaman sırtı yere gelmez.” dedi.

Milletvekillerinin Üniversitemize tahsis edilecek olan bütçe çalışmalarına verdikleri destek için teşekkür eden Rektörümüz, “Ümit ediyoruz ki bu toplantıdan çıkacak hayırlı sonuçlar Üniversitemizin ve şehrimizin gelişmesinde çok büyük katkılar sağlayacaktır.” ifadelerini kullandı.

Toplantıda Üniversitemizin kurulduğu tarihten bugüne kadar yaptığı çalışmalar, fakültelerimiz, enstitülerimiz, yüksekokullarımız, meslek yüksekokullarımız, araştırma merkezlerimiz, tahmini bütçe, gerçekleşen bütçe rakamları, devam eden yatırımlar, 2019 yılına kadar yapılacak çalışmalar ile Üniversitemizin başarıları hakkında detaylı bilgiler sunuldu.