Yabancı Uyruklu Öğrenci Ek Yerleştirme Başvuruları Başladı

Eyl 01

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı’nda Üniversitemiz lisans programlarında öğrenim görmek isteyen yabancı uyruklu öğrenciler için ek yerleştirme başvuruları, 28 Ağustos-07 Eylül 2015 tarihleri arasında internet üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.

Eğitim Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, İşletme Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Orman Fakültesi, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Sağlık Yüksekokulu ile Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu lisans programlarındaki 270 boş kontenjana ek yerleştirme yapılacaktır.

Düzce Üniversitesi, yabancı uyruklu öğrencilerine de ayrı bir önem vermekte, verilen eğitimin kalitesiyle birlikte Üniversitemizdeki yabancı uyruklu öğrencilerin sayısı da hızla artmaktadır. Dünyanın her ülkesinden öğrencilere kucak açan Üniversitemiz, lisans programları ek kontenjanları için yabancı uyruklu öğrencilerini bekliyor.

Başvuru yapmak isteyen yabancı uyruklu öğrenciler; online başvuru sayfasına,  ek yerleştirme başvuru rehberine, ek yerleştirme kontenjan listesine ve bilgilendirme broşürüne  http://www.duzce.edu.tr/6579-duyurus-20152016-yabanci-uyruklu-ek-yerlestirme-basvurulari bağlantı adresinden ulaşabilir.