Üniversitemizde Bayramlaşma Töreni Gerçekleştirildi

Eyl 29

Rektörlüğümüz tarafından her bayram dönemi geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma töreni, akademik ve idari personelimizin katılımıyla Üniversitemiz Ortak Yaşam Alanı’nda gerçekleştirildi.

Üniversitemiz çalışanlarının kaynaşmasına ve ortak manevi duyguların pekişmesine vesile olan bayramlaşma töreninde Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, tek tek her personelin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Törende konuşma gerçekleştiren Rektörümüz, ”Bir bayramı daha birlikte gördük, geçirdik. Bayramı göremeyenlere, şehitlerimiz başta olmak üzere Allah’tan rahmet diliyoruz. Birlik beraberliğimizin perçinleşeceği, bir olmanın ne demek olduğunu hepimizin farkına varabileceği, Kurban Bayramı’nın anlamını, mahiyetini, içeriğini içimize sindirebileceğimiz ve özümseyebileceğimiz nice bayramlar geçirmeyi Allah nasip etsin. Hayatlarınızda, çalışma yaşamlarınızda, ailelerinizle birlikte, vatanımızda bir bütünlük içerisinde nice bayramlar geçirmeyi nasip etmesini diliyorum. Herkesin bayramını tebrik ediyorum. Hepinize sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar diliyorum.” şeklinde konuştu.