Akçakoca’da “İletişim Ustalığı Zirvesi” Düzenleniyor

Ara 25

Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu ile Dönüşüm Konağı Başarı Psikoloji Enstitüsü işbirliği ile 28-29 Aralık 2015 tarihlerinde “İletişim Ustalığı Zirvesi” düzenleniyor.

Başarı Psikolojisi kapsamında,  Deneyimsel Tasarım Öğretisi Bilgi Teknolojisinden faydalanılarak, bireylerin iletişim becerilerini daha da geliştirmek amacıyla tasarlamış bir program olan “İletişim Ustalığı Zirvesi”, Akçakoca Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği Yüksek Okulu Konferans Salonu’nda iki gün süre ile gerçekleştirilecek.

İletişim kavramı ile iletişim çeşitlerinin bahsedileceği zirvede, iletişim kuracağımız insanları ve kendimizi daha iyi tanıyabilmek ve karşımızdakinin neden bizden farklı davrandığını anlayabilmek için ihtiyacımız olan bilgiler verilecek. Mutlu olabilmenin sırrı olan “Beklenti Yönetimi”, başarılı olmanın sırrı olan “Bedel”, ilişkilerin anayasası olan “Gizemli Zıtlıklar Yasası” da programda söz edilecek konular arasında.

“Hangi boyutta iletişim kuruyoruz ve hangi boyutta iletişim kurmalıyız?” ın anlatıldığı, ‘Üç Boyutlu İletişim’, “Topluluk önünde daha nasıl etkileyici ve inandırıcı sunumlar yapabiliriz?” in yöntemlerinin paylaşıldığı “Sahne Sunum Becerileri” de aktarılacak.   

Programa, Ayşe Gözde Karakaya, Emriye Haçkalı, Mevlüde Gervan, Nuray Karayağlı, Özgen Aydın, Reyhan Bacaksız, Ruhiman Çobanoğlu ile Deneyimsel Tasarım Öğretisi Kurucusu Yahya Hamurcu konuşmacı olarak katılacak.

Her yıl Deneyimsel Tasarım Öğretisi Eğitmenleri tarafından Üniversitelerde verilen İletişim Ustalığı Zirvesi, 28 ve 29 Aralık tarihlerinde, 10.00-16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek olup katılım için ücret talep edilmeyecek.