Üniversitemizde Bahar Dönemi Başlıyor

Şub 04

Üniversitemizde 2015-2016 Akademik Yılı Bahar Dönemi eğitim-öğretim faaliyetleri, 8 Şubat 2016 tarihinde başlıyor.

Seçkin ve donanımlı akademik kadrosuyla; ön lisans, lisans ve lisansüstü düzeyinde eğitim gören yaklaşık 25 bin öğrencisiyle, genç, dinamik ve güçlü bir üniversite anlayışını ilke edinen Üniversitemiz, öğrenci odaklı eğitimi ve sürekli gelişen teknolojik alt yapısıyla saygın bir yükseköğretim kurumu olma yolunda hızla ilerliyor.

“Öğrencilerimiz varlık sebebimizdir.”  temel hizmet prensibiyle hareket eden Üniversitemizde, 2015-2016 Yılı Bahar Dönemi ders kayıtları 1 Şubat 2016 – 7 Şubat 2016 tarihleri arasında “Öğrenci Bilgi Sistemi” üzerinden yapılabilecektir. Bu kapsamda Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı web sitesinde yayınlanan ders kayıt duyurusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Öğrencilerimiz, ders seçme esnasında öğrenci bilgi sisteminden, bağlı bulundukları birimlerin web sitelerinden veya duyuru panolarından ders programlarını öğrenebilecektir. Bahar döneminde eğitimine devam etmek isteyen öğrencilerimizin ders seçme zorunlulukları bulunmaktadır.

“Değer Üreten Üniversite” sloganıyla yola çıkan Düzce Üniversitesi olarak, yeni eğitim-öğretim yarı yılının Ülkemiz için hayırlı olmasını diliyor, tüm eğitim mensupları ve öğrencilerin başarılı bir eğitim dönemi geçirmelerini temenni ediyoruz.