“indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2016”

Şub 24

Değerli Mensuplarımız,

Üniversitemizin destek verdiği “indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2016” yarışması, üniversite öğrencilerinin mobil dünyada yaratıcı girişimlerini hayata geçirmelerini sağlamak ve destek olmayı amaçlamaktadır.

Yarışmanın katılım süresi 1 Ocak 2016 itibariyle başlayarak  30 Ağustos 2016 tarihinde sona erecektir. Bu tarihe kadar bireysel veya en fazla 3 kişilik ekipten oluşan tüm öğrenciler, 1 Ocak 2016 tarihinden sonra uygulama marketlerde yayımlanmış olan özgün uygulamaları ile yarışmaya başvurabilirler.

Katılım süreci tamamlandıktan sonra yarışmaya katılmaya hak kazanan uygulamalar indir.com tarafından tanıtılacak ve 5 Eylül 2016 tarihinde “Halk Oylaması”na sunulacaktır. Halk oylaması sonucunda en çok oyu alarak ilk 10’a girmeyi başaran uygulamalar, 10 Eylül 2016 tarihinde kendi alanlarında uzman jüri üyelerinin değerlendirmesine sunulacaktır. Jüri üyelerinin değerlendirmesi sonucunda ilk 3’e girerek kazanan uygulamalar belli olacaktır.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgiye http://www.indir.com/haberler/indircom-mobil-uygulama-yarismasi-2016-basliyor adresinden ulaşabilirsiniz.

Bilgilerinize sunarız.