Üniversitemizden “Düzce’de Gençlik” Konulu Seminer

Mar 14

Üniversitemizin 10. Yılı Etkinlikleri kapsamında “Düzce’de Gençlik” başlıklı seminer gerçekleştirildi.

Düzce Meslek Yüksekokulu Elektrik ve Enerji Bölümü tarafından düzenlenen ve Düzce MYO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen seminerde, Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, öğrencilerimizle bir araya geldi.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün, yaptığı çalışmalar ve düzenlediği kurslar hakkında öğrencilerimize bilgiler veren Feyzullah Dereci, milli ve manevi duygularına sahip çıkan bir gençlik yetiştirme hedefinde olduklarını dile getirerek, bütün öğrencileri ve gençleri Düzce Gençlik Hizmetleri ile birlikte çalışmaya davet etti.

Kurum olarak gençlere her zaman destek olduklarını ifade eden Feyzullah Dereci, “Her türlü etkinliğinizde yanınızda olmayı diliyoruz. Birçok spor branşında hizmet veriyoruz.” diyerek öğrencilerin verilen hizmetlerden etkin olarak faydalanmasını arzu ettiklerini belirtti.

Etkinlik sonunda Elektrik ve Enerji Bölümü Öğretim Görevlisi Mustafa Ketrez, Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’ye teşekkür belgesi takdim etti.

Program, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.