Öğrencilerimiz Muhasebe Denetimi Konusunda Bilgilendirildi

Mar 17

Düzce’de faaliyet gösteren Yeminli Mali Müşavir Ayhan Yılmaz,  Muhasebe Denetimi dersi kapsamında Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı ve Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü Öğr. Gör. Aydın Bağdat’ın verdiği Muhasebe Denetimi dersi çerçevesinde gerçekleştirilen söyleşiye, Sosyal Güvenlik Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Muzaffer Çabukoğlu ve Bölümde eğitim gören öğrencilerimiz katıldı.

Eğitim hayatından iş hayatına başlama sürecine kadar birçok konuda paylaşımlarda bulunan Ayhan Yılmaz, Ülkemizdeki muhasebe denetimi alanının geçmişi ve günümüzdeki durumu ile uygulamada yoğun olarak karşılaşılan konular hakkında bilgiler verdi. Muhasebe denetimi ve denetçiliği konusunda önemli değerlendirmelerde bulunan Yılmaz, öğrencilerimize konu ile ilgili tavsiyelerde de bulundu.

Sınıf ortamında gerçekleştirilen söyleşide, öğrencilerimizden gelen soruları da cevaplandıran Yeminli Mali Müşavir Ayhan Yılmaz, program sonunda gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencilerimize teşekkür etti.