Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Heyetinden Üniversitemize Ziyaret

Mar 25

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Genel Sekreter Yrd. Doç. Dr. İbrahim Ethem Arıoğlu ve Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Muzaffer Akdoğan ile birlikte Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı ziyaret etti.

Rektörlük Makamı’nda gerçekleşen ziyarette Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, konuk heyete Üniversitemizle ilgili bilgiler verdi.

Ziyarette, Üniversitemiz Yapı İşleri Daire Başkanlığı’ndan Daire Başkanı İlknur Günaydın ve Mimar Hande Ceylan, Üniversitemizin gerçekleştirdiği Konuralp Yerleşkesi Gelişim Planı ve Kentsel Tasarım Yarışması süreciyle ilgili bir sunum yaptı.

Ziyaretin çok yararlı geçtiğini ifade eden Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Üniversitemizin gelişim planı ve kentsel tasarım yarışmasıyla ilgili tecrübelerinden yararlanmak istediklerini sözlerine ekledi.

Rektörlük Makamı’nda gerçekleşen görüşme sonrasında Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, konuk heyetle birlikte Rektörlük birimleri ve Üniversitemiz Yerleşkesini gezerek bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyaret, başarı ve iyi niyet temennileriyle sona erdi.