Öğrencilerimiz Büyüklerini Unutmadı

Mar 29

Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, ‘Yaşlılara Saygı Haftası’ kapsamında Hilmi Çilingir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Muharrem Sancaklı Huzurevini ziyaret etti.

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sosyal Güvenlik Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Muzaffer Çabukoğlu ve İşletme Yönetimi Bölümü Öğr. Gör. Sinan Çıkmak rehberliğinde gerçekleşen ziyaretlere, Sosyal Güvenlik Bölümü ikinci sınıf birinci ve ikinci öğretim öğrencileri katıldı.

Her iki ziyaret sırasında öğrencilerimiz ve öğretim elemanlarımız, huzurevinde kalan değerli büyüklerimiz ile sohbet edip onların tecrübelerini ve anılarını dinledi. Öğrencilerimizin gönüllü olarak yaptıkları bağışlarla hazırladıkları tüketim malzemelerinden oluşan hediyeler de ziyaret esnasında takdim edildi. Neşeli bir ortamda geçen ziyaretlerde hem öğrencilerimiz hem de huzur evi sakinleri mutluluklarını dile getirdi.

Öğrencilerimizi huzurevinde görmekten her zaman memnun olacaklarını ifade eden kurum yetkilileri, bu tür ziyaretlerden mutluluk duyduklarını belirterek öğretim elemanlarımıza ve öğrencilerimize teşekkür etti.

Ziyaret, her iki huzurevi çıkışında gerçekleştirilen toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.