Üniversitemiz Gebze’de Tanıtıldı

Nis 26

Üniversitemiz, Gebze Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından “İyilik Festivali” başlığıyla düzenlenen Üniversite Tanıtım Günleri etkinliğine katıldı.

Gebze Center AVM fuaye alanında gerçekleştirilen Üniversite Tanıtım Günleri etkinliği, iki gün süre ile ziyaretçilerini ağırladı. Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Durak Demirel, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İpek Çulha’nın katıldığı etkinlik, açılış kurdelesinin kesilmesi ile başladı. 

Etkinlikte Üniversitemizi; İletişim ve Tanıtım Koordinatörlüğünden Emrullah Gülbahar ile Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’ndan Koray Örnek ve Neslihan Kesen Doğruoğlu temsil etti. Tanıtım standımızı ziyaret eden 12. sınıf öğrencilerine, İlimiz ve Üniversitemiz hakkında bilgiler verilerek Üniversitemizin seçme fotoğraflarından oluşan bir sunum gerçekleştirildi.

Üniversitemizin başarıları, lisans ve ön lisans programları ile sosyal olanaklarının anlatıldığı tanıtım standımıza öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.