Düzce Meslek Yüksekokulu 1. Geleneksel Futbol Turnuvası Başladı

Nis 29

Spor kültürünü yaygınlaştırmak, öğrencilerinin sosyal ve bedensel gelişimine katkıda bulunmanın yanı sıra birlik ve beraberlik içerisinde bulunmalarını sağlamak amacıyla; Üniversitemiz Düzce Meslek Yüksekokulu ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen “Düzce Meslek Yüksekokulu 1. Geleneksel Futbol Turnuvası”, Nurettin Zafer Stadı’nda oynanan karşılaşmalar ile başladı.

Zevkli ve çekişmeli anlara sahne olan turnuvanın ilk gününde; Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü, Elektrik ve Enerji Bölümünü 1-0, Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü ise Elektronik ve Otomasyon Teknolojileri Bölümü’nü 3-0’lık skor ile mağlup etti.

Düzce MÜSİAD, Teknorot A.Ş, Pastacı, Hasel Ahşap, Koç Beton A.Ş, Fibro Beton A.Ş. ve Doğtaş-Kelebek Mobilya Düzce Bayii gibi çeşitli kurum ve işletmelerce desteklenen turnuva, İnşaat Teknolojileri- Makine ve Malzeme İşleme Teknolojileri ile Bilgisayar Teknolojileri- Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümleri arasında oynanacak karşılaşmalarla devam edecek.