Üniversitemiz TTO’ya Gebze Teknik Üniversitesi’nden Ziyaret

Nis 29

Gebze Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi, çalışma ortaklığını pekiştirmek amacıyla Üniversitemiz Teknoloji Transfer Ofisi’ni ziyaret etti.

Gebze Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi’nden Koordinatör Doç. Dr. Serdar Kara, TTO Müdürü Dr. Abdurrahman Güngör, TTO Danışmanı Emre Yıldız ve TTO paydaşı ve girişimci Oğuzhan Uzunkaya, daha önce Üniversitemizce gerçekleştirilen ziyarete karşılık iade-i ziyarette bulundu.

Programda, Üniversitemiz TTO tarafından organizasyon ve görev alanlarıyla bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Gebze Teknik Üniversitesi TTO ekibi; Üniversitemizin başvurusunun kabul edildiği “1601 Başlangıç ve Kapasite Artırımı Sağlanması ve Uygulanması Projesi”ne bundan sonraki süreçte destek ve katkı sağlayacaklarını ifade ettiler.

Bilgilendirme toplantısının ardından konuk heyet, Üniversitemiz Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜBİT), Tasarım ve Prototipleme Merkezi ile İdari İşler birimimizi ziyaret etti. Ziyarette sunum ve tanıtımlar, Üniversitemiz TTO ve Düzce Teknopark ekibinden Doç. Dr. Arif Özkan, Dr. Aslı Astarcı, Harun Rahmet Mut, Emrah Yılmaz, Hande Özer, Müge Özkan, Caner Demirdağ ve Armağan Yardımcı ile iletişim sorumlusu Müjdat Demir tarafından yapıldı.

Ziyaret, karşılıklı işbirliği ve sürdürülebilir çalışma sistematiği hedefi ile son buldu.