Açık Kapı Günü ile Tüm Mensuplarımıza Ulaşıyoruz

Haz 07

Yenilikçilik, katılımcılık, şeffaflık gibi temel değerlerimizden yola çıkarak, akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm mensuplarımızın sorunlarını, eleştirilerini, gözlem, tespit ve önerilerini dinlemek ve çözüm yolları geliştirmek amacıyla Üniversitemizde ilk kez hayat geçirilen “açık kapı” uygulamasının yedincisi gerçekleştirildi.

Rektörlük Makamı’nda gerçekleştirilen Açık Kapı Günü’nde; öğretim üyelerimiz, idari personelimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm mensuplarımızla tek tek ilgilenen Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, kendisine iletilen soru ve konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Katılımcı temelli yönetim modeli anlayışını Üniversitemizde açık kapı uygulamasıyla hayata geçirdiklerini ifade eden Rektörümüz, gelişim için her türlü görüş ve öneriye açık olduklarını söyledi. Mensuplarımızın beklentilerini önemsediklerini dile getiren Rektörümüz, saygın, güvenilir ve tercih edilen Üniversite olma hedefiyle yola çıktıklarını ve bu amaçla Üniversitemizde birçok uygulamayı gerçekleştirdiklerini sözlerine ekledi.

Mensuplarımızın, kendilerine sağlanan fırsattan dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve Üniversitemiz Yönetimi’ne teşekkür ettiği ve memnuniyetlerini dile getirdiği Açık Kapı Günü, her ayın ilk Pazartesi günü gerçekleştirilmeye devam edecek.