Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’ndan Üç Kantin İçin Yeni İhale

Ağu 03

Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından Konuralp Yerleşkesi’nde yer alan "Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi ile Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu Binası Kantini", "Ortak Yaşam Alanı Kütük Ev Kafe" ve "Ortak Yaşam Alanı Orta Kafe" olmak üzere üç ayrı alanın “Kantin, Kafeterya İhaleleri”  12 Ağustos 2016 tarihinde Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek.

2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 35/d ve 51(g) bendine göre gerçekleştirilecek ihalenin dokümanları, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nda ücretsiz görülebilir ve temin edilebilir. 

Üniversitemiz Konuralp Yerleşkesi’nde 3 Enstitü, 10 Fakülte, 2 Yüksekokul ve 1 Meslek Yüksekokulu akademik faaliyetlerini sürdürmekte olup 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı’nda yaklaşık 15 bin öğrencinin, Konuralp Yerleşkesi’nde eğitim görmesi beklenmektedir. Ayrıca 2000’e yakın personeli bulunan Üniversitemizin Konuralp Yerleşkesi’nde halen 7 ayrı kantin ve kafeterya hizmet vermeye devam etmektedir.

İhaleler ile ilgili detaylı bilgiye, http://www.duzce.edu.tr/9672-duyurus-kantin-ve-kafeterya-ihaleleri-hakkinda-  internet adresinden ulaşılabilir.