Üniversitemizde Kayıt Heyecanı Sona Eriyor

Ağu 19

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016-ÖSYS yerleştirme sonuçlarına göre Üniversitemizde öğrenim hakkı kazanan öğrencilerimiz için şahsen kayıt işlemleri bugün (19 Ağustos 2016) sona eriyor.

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı’nda 7000’e yakın öğrenci kontenjanı ayrılan ve kontenjanlarının tamamına yakınını dolduran Üniversitemiz, bu güne kadar yaklaşık beş bin üç yüz öğrencimiz kayıt işlemlerini tamamladı. Halen devam eden ve yoğunluk nedeniyle süresi uzatılan kayıtlar, e-Kayıt işlemleri için 18 Ağustos Perşembe günü sona ererken, şahsen yapılan kayıt işlemleri ise bugün sona erecektir.

Bu doğrultuda Üniversitemiz, Ülkemizin çeşitli şehirlerinden kayıt yaptırmak için gelen öğrencilerimizin ve ailelerinin bütün ihtiyaçlarını karşılamak için tüm imkanlarını seferber etti. Bilgilendirme stantlarıyla öğrencilerini en doğru şekilde yönlendiren ve kayıtlarını gerçekleştiren Üniversitemiz, kayıt işlemlerini tamamlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kayıtlara gelen öğrencilerimiz ve aileleri; kayıt merkezinde görevli personellerin verdikleri hizmetten memnun olduklarını ifade ederek merak ettikleri her konuyu, hiç çekinmeden rahatlıkla sorabildikleri için teşekkür ettiler.