8.Uluslararası Hasta ve Çalışan Hakları Kongresi

Eyl 05

Değerli Mensuplarımız,

16-19 Kasım 2016 tarihinde düzenlenecek olan 8.Uluslararası Hasta ve Çalışan Hakları Kongresi ‘’Mülteci Hakları, Sağlığı ve Mülteci Sağlığı ile ilgili Çalışan Sağlık Personel Hakları, Sorunları ve İhtiyaçları’’ ana temasıyla Sağlık Akademisyenleri Derneği Başkanı Prof. Dr. Seval AKGÜN’ün Başkanlığında, T.C. Sağlık Bakanlığı ve Türk Halk Sağlığı Kurumunun destekleriyle, Antalya Limak Limra Resort Hotels, Kemer toplantı salonlarında, HAKSAD (Hasta Hakları Savunma Araştırma ve Geliştirme Derneği ) ve SAD (Sağlık Akademisyenleri Derneği) tarafından gerçekleştirilecektir.

Kongremiz; Hastane Yöneticilerinin, Başhekimlerin, Hasta Hakları veya Hasta İletişim merkez koordinatörleri ve birim sorumlularının, Çalışan Hakları Birim sorumlularının veya diğer ilgili elemanların ve planlayıcıların katılımıyla Ülkemizde ve Dünyada ses getiren bir çalışma olması temenni edilmektedir.

HAKSAD tarafından bu konudaki çalışmaların paylaşılması talep edilmiş olup, kongrenin taslak programı için tıklayınız

Tüm detaylı bilgileri ve bildiri gönderimi için www.hastahaklarikongresi.org sitesinden veya 0312 467 14 24 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz

Bilgilerinize sunarız.