Üniversitemizden Açık Ders Uygulaması ile Kişisel Gelişim İçin Eşsiz Fırsat

Oca 09

Sosyal üniversite konusunda öncü olan Üniversitemiz, Açık Ders uygulaması ile gelişime açık herkese kapılarını bir kez daha açıyor.

Açık Kapı ve Açık Kampüs ile tüm vatandaşlarımıza kapılarını açan, Temiz Üniversite-Temiz Düzce etkinliği ile de çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturan Üniversitemiz, Açık Ders ile bir yenilikçi uygulamayı daha hayata geçiriyor.

Her ayın üçüncü Çarşamba günü gerçekleştirilecek Açık Ders uygulaması ile Üniversitemizde, akademisyenlerimiz tarafından farklı konularda eğitimler verilecek. Öğrencilerimiz, akademik ve idari personellerimiz ile vatandaşlarımız da dahil ilgi duyan herkesin katılabileceği Açık Ders Uygulaması, kendisini geliştirmek ve geleceğe yön vermek isteyenlere eşsiz fırsatlar sunacak.

Açık Ders Uygulamasının ilki, 16 Ocak 2019 Çarşamba günü saat 15.00’da İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Resul Kara’nın “Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0” konulu sunumuyla başlayacak Açık Ders Uygulamasına tüm halkımızı bekliyoruz.