4. Düzce Bisiklet Festivali Katılımcıları Üniversitemize Konuk Oldu

Nis 22

Düzce Bisikletliler Platformu tarafından organize edilen, Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Üniversitemiz tarafından desteklenen 4. Düzce Bisiklet Festivali’nin ilk gününde katılımcılar, Üniversitemizde misafir oldu ve Üniversitemiz etabını yerleşke içerisindeki kısa tur ile tamamladı.

Festival için Beyköy’de oluşturulan kamp alanında buluşan bisikletliler, ilk gün Beyköy-Konuralp etabı için pedal çevirdiler. Konuralp turu içerisinde yer alan üniversite etabı için Yerleşkemize ulaşan bisiklet tutkunları, Öğr. Gör. İlyas Temel Şafak tarafından karşılandı.

Üniversitemiz etabı kapsamında önceden belirlenen güzergahı tamamlayan bisikletliler, Cumhuriyet Konferans Salonu önündeki etkinlik alanında mola verdi. Yemek ikramı sonrasında konuk bisikletliler, Üniversitemiz Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Müzik Bölümü öğrencileri Berkay Yıldız, Yılmaz Ördek ve Göksel Ilman’dan oluşan orkestranın müzik dinletisiyle eğlendi.

Programda, Düzce Bisikletliler Platformu Başkanı Nizamettin Ulaş,  katılımcılara ve Üniversitemize keyifli ve başarılı bir organizasyon için teşekkür etti. Eğlenceli dakikaların yaşandığı etkinlik, toplu fotoğraf çekimi ve sonrasında bisikletlilerin kamp yerine doğru hareket etmesi ile son buldu.