Prof. Dr. Celal Erbay Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi’ne 3.000 Ciltlik Eser Bağışladı

Nis 24

23. Dönem Düzce Milletvekili ve İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Celal Erbay,  Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi’ne üç bin (3.000) ciltlik eser bağışladı.

Üniversitemiz Rektörlüğü’nü ve İlahiyat Fakültesi’ni ziyaret eden Prof. Dr. Celal Erbay, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İdris Şahin ve Genel Sekreterimiz Hasan Sadi Ateş tarafından karşılandı.  Prof. Dr. İdris Şahin, Prof. Dr. Celal Erbay’a Üniversitemiz ve çalışmaları hakkında bilgiler paylaştı. Ziyarette, Üniversitemiz ve Düzce şehrine yönelik konular üzerinde görüş alışverişinde de bulunuldu.

Prof. Dr. Celal Erbay, daha sonra Üniversitemiz İlahiyat Fakültesini ziyaret etti. Prof. Dr. Celal Erbay, İlahiyat Fakültesi’nde; Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlhan Genç, Genel Sekreterimiz Hasan Sadi Ateş, İlahiyat Fakültesi Dekan Vekili Dr. Öğr. Üyesi Furat Akdemir, Fakülte Sekreteri İsmail Çetin ve öğretim üyelerimiz tarafından karşılandı.

Prof. Dr. Celal Erbay, İlahiyat Fakültesi kütüphanesine öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimizin faydalanmaları için üç bin (3000) ciltlik eser bağışlayarak İlahiyat Fakültesi’ni daha etkin ve güçlü kılmayı amaçladıklarını dile getirdi. Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlhan Genç ise katkılarından dolayı Prof. Dr. Celal Erbay’a teşekkür belgesi takdim etti. Ziyarette Fakülte Dekan Vekili ve Yardımcısı Furat Akdemir ve öğretim üyelerimiz, Prof. Dr. Celal Erbay’a bu önemli katkılarından dolayı teşekkür etti.