Üniversite İçi Futbol Turnuvasında Şampiyon İşletme Fakültesi

Nis 30

Üniversitemiz tarafından düzenlenen ve birbirinden heyecanlı ve çekişmeli müsabakalara sahne olan Üniversite İçi Futbol Turnuvası’nda şampiyon İşletme Fakültesi oldu.

Üniversitemiz Stadyumu’nda oynanan final maçında, Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu’nu 1-0 mağlup eden İşletme Fakültesi, turnuvanın şampiyonu oldu. Üçüncülük maçında ise Dr. Engin Pak Cumayeri Meslek Yüksekokulu, Mühendislik Fakültesi’ni 4-3 yenerek turnuvada üçüncülük derecesi elde etti.

Düzenlenen kupa töreninde, İşletme Fakültesi’ne şampiyonluk kupasını Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar takdim etti. İkinci olan Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu’na kupası Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İdris Şahin ve Üniversitemiz Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay tarafından takdim edilirken, üçüncülük kupasını ise Dr. Engin Pak Cumayeri Meslek Yüksekokulu’na İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İzzet Kılınç ve Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Muammer Mesci  takdim etti.